قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

سوالات متداول

سوال : تجهیزات بازی کاملا محصور شده ( سافت پلی ) چیست ؟
جواب : مجموعه ای است از لوازم بازی با کاربری تفریحی ، ورزشی ، که از سه طرف محصور میباشد و سطوح آن با ضربه گیر های نرم کاملا پوشیده و ایمن سازی شده است . این بازی گروهی جزء لوازم شهربازی و خانه بازی میباشد و با نامهای مختلف زیر در بازار معرفی و شناخته می شود : سافت پلی ( soft play ) ، پلی گراند ( playground ) ، ماجراجویان ( adventure )
سوال : مشخصات فنی سافت پلی شادینو چیست ؟
جواب : سازه اصلی از اسکلت فلزی ( پروفیل 40×40 ) و از نوع پیچ و مهره ای است . پیچ های به کار رفته از نوع فولادی با گرید ساختمانی 8/8 می باشد . تمام سطح اسکلت با فوم لوله ای دولایه با ضخامت 16 میلیمتر پوشش داده می شود . این سازه قابلیت طراحی و ساخت از یک تا چهار طبقه را دارد . کفی طبقات از جنس ام دی اف 16 میل روکشدار است که با فوم 15 میل و چرم پوشش داده می شود. دیواره های جانبی سازه نیز با توری های بدون گره ، از جنس ابریشم ، کاملا محصور و ایمن سازی می گردد .
سوال : چه آپشنها یا وسایل بازی را می توان در پلی گراند جانمایی کرد ؟
جواب : انواع لوازم بازی ورزشی ، موانع حرکتی ، استخرتوپ ، استخر ماسه بازی ، تونل ، پل ، انواع شیب راهه ، سرسره ، ترامپولین و انواع لوازم بازی پلی اتیلن برای محوطه خردسالان از قبیل : الاکلنگ ، تاب ، ماشین پدالی ، ماشین پایی ، صندلی و میز نقاشی ، انواع اسباب بازی لگو و غیره .
سوال : آیا پلی گراند در فضای باز قابل استفاده است ؟
جواب : خیر ، مختص اماکن سرپوشیده می باشد .
سوال : آیا طراحی و ساخت سافت پلی شادینو ، بر اساس استاندارد انجام می گردد ؟
جواب : بله ، ابتدا بر اساس الزامات استاندارد ملی ایران طراحی و سپس برای سازه ها دفترچه محاسباتی تهیه و تنظیم می گردد .
سوال : آیا تولیدات شادینو دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد ؟
جواب : بله ، به مدت 5 سال . مواردی که شامل گارانتی می باشد : ( بدون اخذ هزینه مربوطه ) 1- شکستگی کفی طبقات در صورتیکه بار وارده به آن کمتر از 120 کیلوگرم ( معادل وزن 3 کودک ) باشد . 2- پارگی توری های جانبی در صورتیکه توسط لوازم و اشیاء تیز و برنده پاره نشده باشد . 3- پارگی پوشش فوم لوله ای در صوتیکه توسط لوازم و اشیاء تیز و برنده پاره نشده باشد . مواردی که شامل خدمات پس از فروش می باشد : ( در قبال اخذ هزینه مربوطه ) 1- تولید و ارسال فوم لوله ای ، توری ، چرم ، کفی و بست نواری شادینو 2- آپشنها و لوازم بازی داخلی 3- جابجایی و توسعه سازه
سوال : آیا طراحی سفارشی سافت پلی بر اساس ابعاد و آپشنهای درخواستی ، امکانپذیر است ؟
جواب : بله ، در صورت پرداخت هزینه طراحی به مبلغ پانصد هزار تومان و همچنین هزینه بازرسی حین ساخت استاندارد ، به مبلغ حداقل سه میلیون تومان ، این امکان وجود دارد . برای این منظور میبایست نقشه محل با اندازه گذاری دقیق شامل طول ، عرض ، ارتفاع و فاصله ستونها ، به همراه عکس و فیلم از محل نصب تهیه و ارسال گردد .
سوال : قیمت سازه های سفارشی چگونه محاسبه میگردد و زمان ساخت آن چقدر است ؟
جواب : هزینه ساخت بر اساس ابعاد ، تعداد طبقات و همچنین آپشنهای درخواستی توسط کارفرما متفاوت می باشد و اعلام مبلغ دقیق آن پس از طراحی امکانپذیر است ، اما به طور تقریبی هر متر مکعب چهارصد هزار تومان می باشد که باید در حجم کل سازه ضرب شود . زمان ساخت و تحویل ، بسته به ابعاد سازه متفاوت است و از 30 روز تا 60 روز میباشد .
سوال : شرایط پرداخت وجه چگونه است ؟
جواب : فروش به صورت نقدی میباشد . هنگام عقد قرارداد دو فقره چک دریافت میگردد : 50 درصد همزمان با عقد قرارداد و 50 درصد همزمان با نصب و تحویل .
سوال : آیا امکان انتخاب رنگ فوم های لوله ای و توری های محافظ وجود دارد ؟
جواب : بله ، رنگهای موجود فوم لوله ای عبارتند از : آبی ، قرمز ، سبز ، زرد ، صورتی و نارنجی . رنگهای موجود توری محافظ عبارتند از : آبی و زرد
 
Design By Adib IT Group