قالب وردپرس قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس آموزش وردپرس

جذاب ترین شهربازی های دنیا کجا هستند ؟

تاریخچه و اثرات شهربازی
جولای 24, 2017
خانه بازی برای کودکان
فوریه 8, 2018
نمایش همه

جذاب ترین شهربازی های دنیا کجا هستند ؟

شهربازی در یک نگاه کلی 

تفریح وسرگرمی برای هر آدمی لازم است و هیجان و ماجراجویی و لذت بردن از مکان های تفریحی و سن وسال نمی شناسد .کودکان و بزرگسالان می توانند در کنار هم از فضاهای تفریحی در شهر استفاده کنند.

یکی از مکان های تفریحی شهربازی ها هستند که به دلیل تعبیه شدن وسایل بازی در آن برای همه می توانند جذاب باشد و افراد ماجراجو می توانند ساعاتی در آن را به تفریح بگذانند.

شهربازی ها ، پارک های بزرگ هستند که وسایل و ابزار بازی برقی که با تکنولوژی روز دنیا همسو هستند و می توانند اوقات فراغت خوبی را برای خانواده فراهم کند.

موضوعی که در شهربازی ها و تجهیز ان ها بسیار خود نمایی می کند امنیت و استاندارد سازی وسایل بازی است که آرامش و فراغت را به نگرانی و غم تبدیل نکند موضوعی بسیار مهمی است که امنیت جانی کسانی که از وسایل بازی استفاده می کنند تامین شود بنابراین حتما باید به این موضوع توجه ویژه داشت.

بعضی از شهربازی های مهم و بزرگ

پارک اوشن در هنگ کنگ

مجموعه اوشن پارک،یک مجموعه تفریحی کامل و بزرگ است که در آن انواع تفریحات و سرگرمی های هیجان انگیز و جذاب را تجربه خواهید کرد.

پارک پستانداران دریایی ،اقیانوس نما ،پارک موضوعی حیوانات و شهربازی،بخش های مختلف این پارک هستند. از همه این تفریحات می توانید در یک روز و بدون ترک کردن مجموعه ی بزرگ ،دیدن کنید.

علاقمندان به هیجان و ماجراجویی می توانند از وسایل تفریحی این شهربازی و ترن هوایی جذاب آن لذت ببرید

این مجموعه ی بزرگ تفریحی ،870 هزار متر مربع وسعت دارد و از نظر امکانات و جاذبه ها ، یکی از بهترین در هنگ کنگ و در آسیا است و الهام بخش ساخت بسیاری از شهربازی های دنیا بوده است.این پارک در سال1977 افتتاح شده و در حال حاضر 44 وسیله ی تفریحی شامل 4 ترن هوایی دارد.یک کوه بزرگ این پارک را به قسمت تقسیم کرده است.

سنگاپور یونیور سال استودیو

اولین یونیور سال در جنوب شرق آسیا ،در 9 ماه اول بازگشایی اش ،بیش از 2 میلیون بازدید کننده داشت.تنوع وسایل تفریحی و جاذبه های این پارک ،توجه هر گردشگر و بازدیدکننده ای را جذب می کند.اگر می خواهید جایی رو ببینید در آن هالیود ،نیویورک ،مصر باستان و ماداگاسکار همه در کنار هم و فاصله ی چند قدمی از قرار دارند ،باید از این پارک جذاب ،دیدن کنید.

این رویای باور نکردنی در یونیور سال استودیوی سنگاپور به حقیقت می پیوندد . در این پارک تمام اعضای خانواده سرگرم می شوند و لذت می برند.این مجموعه 20 هکتاری در سال 2010 افتتاح شده است.

21 وسیله تفریحی جذاب در این مجموعه وجود دارد که 6 تای آن ترن هوایی و 2 تای ان را تفریحات آبی تشکیل می دهند.

این پارک دومین یونیور سال استودیو در آسیا است.اولین شعبه از آن در ژاپن افتتاح شده است.این پارک ،بخشی تحت عنوان دنیای گمشده دارد که شامل دو قسمت است،پارک ژوراسیک و واترورلد.

مالزی سانوی لاگون

این پارک موضوعی به خاطر جاذبه ها و تفریحات فراوان و متنوعی که دارد ،تاکنون موفق به کسب جوایز بی شماری شده است. این مجموعه از چند قسمت تشکیل شده است .پارک آبی ،شهربازی ،پارک حیات وحش ،اکستریم پارک و پارک وحشت.در این پارک همه ی اعضای خانواده از هر سنی که باشند تفریح مناسب خود را پیدا می کنند و از گذراندن اوقات خود در کنار سایر اعضای خانم لذت می برند این پارک در سال 1993 رسما افتتاح شده است . در وسعت 35 هکتاری این پارک،بیش از 90 جاذبه دیدنی و وسیله ی تفریحی هیچان انگیز وجود دارد .تاکنون کنسرت ها و رویدادهای فرهنگی و موسیقی متعددی در این پارک برگزار شده است.

Design By Adib IT Group